CWDiR


Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem

... ARCHIWUM WIADOMOŚCI ...


Archiwum

Święta Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem składa życzenia spokojnych, radosnych Świąt, spełnienia marzeń, iskierki radości i dużo miłości. Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do osób i instytucji, które wspierają naszą działalność.

Starostwo Powiatowe w Zakopanem

Urząd Miasta Zakopane

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

Restauracja Zakopiańska

Pensjonat Sośnica***

Polskie Koleje Linowe S.A.

Szkoła Pływania Płetwal Zakopane

Fundacja Wawel z Rodziną

Społem Sp. z o.o. Zakopanem

Mlekovita

"Zbóje z Gór" z Nowego Targu – klub motocyklowy

oraz innych naszych darczyńców, którzy zadbali o uśmiech dziecka w Świąteczny czas. Dziękując za dotychczasową pomoc materialną i finansową oraz wszelką życzliwość okazaną na rzecz CWDiR w roku 2018, liczymy na dalszą

Archiwum

Kolacja w Hotelu "Belvedere"

W dniu 07.12.2016r. dzieci z naszego Domu zostały zaproszone przez Panią Prezes Małgorzatę Chechlińską na uroczystą kolację w Hotelu "Belvedere". Było to spełnienie jednego z marzeń dzieci, by odbyć uroczystą kolację w ekskluzywnej restauracji. W spotkaniu wzięły udział wyróżniające się dzieci wraz z indywidualnymi wychowawcami, dyrekcją i kadrą pedagogiczną CWDiR w Zakopanem. Spędzony wspólnie czas upłynął w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze.

Archiwum

Remont jadalni

W okresie wakacji przeprowadzony został remont naszej jadalni. W pracach remontowych pomagali nasi najstarsi wychowankowie.

Archiwum

Wakacje 2016

W terminie 20-30 sierpnia 2016r. nasze dzieci wypoczywały w miejscowości Malechowo w pensjonacie "Erania". Dzięki Equinox Capital Partners Sp. z o.o. mogliśmy skorzystać z wielu atrakcji, min. jazdy konnej, basenu, wycieczek do Ustronia Morskiego. Niemal codziennie czerpaliśmy radość z kąpieli morskich i słonecznych. Byliśmy na wycieczce w Kołobrzegu, pływaliśmy statkiem i podziwialiśmy piękno polskiego morza.

archiwum

Laureaci w konkursie TAURON

W dniu 08.09.2016r. nasz dom wziął udział w finale konkursu TAURON- Domy Pozytywnej Energii i zdobył nagrodę w wysokości 10.000 zł.

archiwum

Wycieczka nad Morskie Oko

W piątek, 9 września, odbyliśmy wycieczkę do Morskiego Oka, w której towarzyszył nam Starosta Tatrzański Piotr Bąk, pełniący jednocześnie funkcję przewodnika i Wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica. Wycieczka była pełna wrażeń, dzieci zobaczyły łanie pływające w Morskim Oku, najwyższy szczyt Tatr Polskich Rysy i cieszyły się z upominków ufundowanych przez kierowniczkę schroniska Marię Łapińską wraz z rodziną.

Tu Nas znajdziesz